Villain SX10 X
Villain SX10 X
Villain SX10 X
Villain SX10 X
Villain SX10 X
Villain SX10 X

Villain SX10 X

Extrémní výkon, plně nastavitelný podvozek s 45 cm zdvihu, mimořádně tuhý chrom-molybdenový rám. Posilovač řízení, multimediální dotykový displej, špičkové jízdní vlastnosti - Villain SX10 X je přímo továrna na adrenalin.

Vybrat
barvu
Black/Grey
White/Red
Black/Green
529.990 (vč. DPH)

Technologie

Promyšlený design

Promyšlený design

Atraktivní design je zároveň originální i promyšlený. Vysoké lemy blatníků účinně chrání před bahnem a kamením. Ostře skloněná příď s vysokovýkonnými LED světlomety dává Villainu dynamický boční profil a zároveň umožňuje výborný výhled dopředu. Vše je podřízeno jedinému cíli - dát vám jedinečný zážitek z ostré sportovní jízdy.

Maximální komfort

Maximální komfort

Výškově seřiditelný volant, nastavitelná anatomická sedadla, čtyřbodové pásy, velká přehledná digitální přístrojovka - udělali jsme všechno pro to, abyste Villaina měli snadno pod kontrolou.

Výkonný motor

Výkonný motor

Vysokovýkonný kapalinou chlazený čtyřtaktní dvouválec zcela nové generace s výkonem 105 k a točivým momentem 93,5 Nm má úžasný zátah a spoustu síly pro driftování a řádění v terénu.

Písty chlazené olejem

Písty chlazené olejem

Speciální trysky rozstřikují dva proudy oleje zespoda na dno každého pístu a tím je účinně ochlazují. Výsledkem je vysoká spolehlivost i účinnost motoru.

Dva chladiče

Dva chladiče

Díky dvojitému chlazení se samostatným chladičem vody a oleje pracuje motor neustále při optimální teplotě, i v extrémních podmínkách.

Budoucnost již dnes

Budoucnost již dnes

Villain přináší doslova revoluční konektivitu. Aplikace Segway Powersports umožňuje stroj na dálku aktivovat a vypnout, pomocí aplikace můžete také využívat nejrůznější funkce, které vám ještě více zpříjemní jízdu s vaším Villainem.

AirLock - Villaina můžete aktivovat nebo vypnout na dálku svým mobilním telefonem.

Individuální nastavení - Účinnost posilovače řízení nebo omezení rychlosti můžete nastavit pomocí svého chytrého telefonu. Přizpůsobte si Villaina podle vašich potřeb a užijte si jízdu ještě víc!

Automatické nouzové volání - Uložte si kontaktní osobu pro případ nouze, a v případě vážné nehody nebo převrácení pošle aplikace automaticky SMS zprávu včetně souřadnic na vámi zadaný telefon.

Buďte ve spojení - Spojte se s přáteli! Offline mapy, bezdrátová lokalizace a bezdrátové telefonování vám pomohou aktivně si vychutnat společné jízdy.

Jízdní informace v reálném čase - Údaje o vozidle, vzdálenost k cíli, okamžitý točivý moment a výkon, nastavení posilovače řízení, ujetá vzdálenost, záznamy vaší rychlosti a další - to vše máte v mobilu.

extrémně tuhý rám

extrémně tuhý rám

Masivní rám z chrom-molybdenové oceli je mnohem pevnější než běžná ocel. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikající stabilitu a přesné řízení.

Špičkový podvozek

Špičkový podvozek

Na Villainu je všechno extrémní. Podvozek s mohutnými plně nastavitelnými plynokapalinovými tlumiči a masivní zadní vlečená ramena s obrovskými zdvihy pérování vám dají sebedůvěru v každé situaci a každém terénu.

Přední uzávěrka diferenciálu

Přední uzávěrka diferenciálu

Přední diferenciál zcela sám automaticky přepíná mezi pohonem 2WD a 4WD podle terénu a situace. Uzávěrku předního diferenciálu můžete za jízdy ovládat také ručně, pokud chcete mít jízdu pod vlastní kontrolou.

Posilovač řízení

Posilovač řízení

Posilovač řízení pracuje zcela automaticky a to hned ve třech režimech. Svoji účinnost sám přizpůsobuje podle rychlosti jízdy a podle toho, jestli je nebo není zapnutá přední uzávěrka. Režimy si navíc můžete přes mobilní aplikaci individuálně nastavit pro váš styl jízdy, pro různý terén a podmínky.

Kola Beadlock

Kola Beadlock

Pevná a lehká hliníková kola jsou skoro uměleckým dílem. Systém Beadlock zabraňuje svlečení pneumatiky z ráfku a umožňuje spolehlivě projet i v extrémních podmínkách.

Nádrž na 44 l

Nádrž na 44 l

S obrovskou 44litrovou nádrží prozkoumáte daleko víc cest, dojete dál, zažijete víc zážitků bez neustálých starostí o dotankování.

Specifikace

MOTOR

Typ: čtyřtaktní dvouválec DOHC 
Objem: 1000 ccm
Výkon: 105 k
Točivý moment: 93,5 Nm
Palivový systém: elektronické vstřikování paliva (EFI)
Chlazení: kapalinou a olejem + olejem chlazené písty

HNACÍ SYSTÉM

Pohon všech kol: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická, CVT, P/R/N/L/H
Motorová brzda: ano
Přední diferenciál: s elektrickou uzávěrkou

Podvozek       

Rám: extrémně pevný rám z chrom-molybdenové oceli
Počet míst k sezení: 2
Posilovač řízení: elektrický, automatický 3režimový + možnost individuálního nastavení přes mobilní aplikaci
Zavěšení přední: nezávislé, dvojitá A-ramena se stabilizátorem, zdvih 400 mm
Zavěšení zadní: víceprvkové uložení s vlečenými rameny a stabilizátorem, zdvih 450 mm
Pérování: plně nastavitelné plynokapalinové tlumiče, progresivní pružiny s nastavitelným předpětím 
Brzdy: 4x hydraulické kotoučové
Kola: 14" hliníkové disky se systémem Beadlock
Pneu: přední 29 x 9 - 14 / zadní 29 x 11 - 14

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3 375 mm
Celková šířka: 1 630 mm
Celková výška: 1 800 mm
Světlá výška: 360 mm
Rozvor: 2 590 mm
Hmotnost bez náplní: 835 kg
Palivová nádrž: 44 l

Výbava v ceně

Elektrický naviják 4500 lbs, elektrický posilovač řízení, tažné zařízení, nastavitelný volant, anatomicky tvarovaná sedadla s hlavovou opěrkou, sportovní čtyřbodové bezpečnostní pásy, Full-LED osvětlení, plně digitální přístrojová deska (TFT), 10,4" dotyková obrazovka, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, pevné boční dveře, pevná střecha, odolná zadní korba, 14" hliníkové disky se systémem Beadlock, plně nastavitelné pérování s progresivně vinutými pružinami, Smart Commanding System (SCS) + mobilní aplikace Segway Powersports

Legislativa a osvědčení

Homologace: T1b / Off-road
Řidičské oprávnění: skupina B, B1 (osobní automobil)


Fotografie a vyobrazení stroje nemusí odpovídat skutečnému provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikací.