STAŇTE SE autorizovaným DEALEREM SEGWAY POWERSPORTS

Společnost Segway Powersports si dala za cíl stát se přední značkou na trhu čtyřkolek, UTV a Side by Side. Této vize lze dosáhnout pouze prostřednictvím sítě silných prodejců, kteří budou mít vášeň a motivaci posunout společně se značkou Segway Powersports off-roadový segment zase o kus dopředu. Váš úspěch bude i naším úspěchem, a proto uděláme maximum, abychom vám aktivně pomohli na cestě k dosažení těchto cílů. Rádi uvítáme nové obchodní partnery, kteří dokáží poskytnout kvalitní zázemí a profesionální služby ke spokojenosti zákazníků Segway Powersports.

V případě zájmu stát se autorizovaným partnerem Segway Powersports, kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Brzy se se Vám ozveme - telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu.               

       

* Tyto položky je nutné vyplnit

Kliknutím na „ODESLAT FORMULÁŘ“ opravňujete oficiálního zástupce společnosti Segway Powersports k tomu, aby vás kontaktovali s nabídkou spolupráce, a to tak, že vám zavoláme na telefonní číslo, které jste uvedli, nebo vám pošleme e-mailovou zprávu na vámi uvedený e-mail.