Příslušenství

Kompletní nabídku doplňků a příslušenství žádejte u oficiálních Autorizovaní prodejci Segway Powersports, nebo navštivte eshop dovozce aspshop.cz.

Sněhové radlice Shark

Sněhové radlice Shark

Vysoce odolné univerzální ATV/UTV plastové a ocelové radlice na odklízení sněhu a sypkých materiálů jako je štěrk, písek, hlína, uhlí, mulč atd. Radlice Shark jsou provozně tiché a šetrné ke stahované ploše.

Čtyřkolkové a UTV pásy CAMSO

Čtyřkolkové a UTV pásy CAMSO

Pásy přední kanadské firmy Camso účinně rozšiřují možnosti vaší čtyřkolky, UTV nebo SSV v zimním období. Umožňují jízdu na všech typech sněhu, ale navíc díky své konstrukci a extrémně odolným materiálům jim nevadí ani hlína, štěrk, bláto, písek nebo šotolina. Více na www.camsopasy.cz

ATV boxy Shark

ATV boxy Shark

Univerzální pevné ATV/UTV boxy z vysoce kvalitního nárazuodolného polyetylénu s velkým vnitřním prostorem pojmou všechno, co potřebujete. Pro všeobecné i profesionální použití. Vodotěsné, uzamykatelné, bez nebo s opěrkou zad.

ALU kryty podvozku Shark

ALU kryty podvozku Shark

Hliníkové kryty podvozku SHARK jsou nejlepší způsob, jak ochránit spodek vaší čtyřkolky před poškozením od kamenů, skal a dalších přirozených nepřátel. Montážní otvory umožňují snadnou údržbu bez nutnosti demontáže krytu.

Jump Starter Shark EPS-400

Jump Starter Shark EPS-400

Jako výkonný startovací zdroj nastartuje motor během několika okamžiků. Jako lehká kompaktní powerbanka nabije notebook, navigaci nebo mobil. Dlouhodobě napájí 12V spotřebiče jako kompresor, autovysavač, autoledničku apod.

Nabíječka Shark CN-4000

Nabíječka Shark CN-4000

Automatická inteligentní mikroprocesorová nabíječka všech typů 12V a 6V baterií: dolévacích, bezúdržbových, gelových, kalciových, AGM a EFB kapacitě 1,2-130 Ah. Devět nabíjecích programů, oživovací program REPAIR, přehledný LCD displej.

Pneumatiky Bulldog

Pneumatiky Bulldog

Kvalitní cenově dostupné ATV / UTV pneumatiky s výbornou trakcí a příjemnými jízdními vlastnostmi. Vhodné pro většinu terénů i do extrémních podmínek. Vynikající životnost, vysoký obsah siliky, zvýšená odolnost proti proražení.

Přilby LS2

Přilby LS2

Oblíbené španělské motocyklové, motokrosové, čtyřkolkové, endurové, skútrové, vyklápěcí, dámské i juniorské přilby. Kvalitní zpracování, vysoká bezpečnost, atraktivní design, vynikající poměr kvality, ceny a užitné hodnoty. Více na www.ls2.cz

Rozmetadlo Fimco

Rozmetadlo Fimco

Víceúčelové rozmetadlo sypkých hmot, posypové soli, písku, osiv a hnojiv, pro montáž na zadní nosič čtyřkolky, 12V motor s plynule proměnnými otáčkami, šířka posypu 1,5-13 metrů, zásobník 62 litrů / 65 kg, rozmetací kotouč z nerezové oceli, robustní konstrukce

Hliníkové nájezdy Shark

Hliníkové nájezdy Shark

Robustní hliníkové skládací nájezdy umožňují snadné nakládání čtyřkolek, ATV, UTV, motocyklů, zahradních sekaček apod. Oblouková konstrukce umožňuje nakládání strojů s nízkou světlou výškou. Z vysokopevnostního duralu letecké kvality.

Vozíky Shark GARDEN

Vozíky Shark GARDEN

ATV vozíky Shark Garden mají mimořádně pevnou a robustní konstrukci, která jim dává vysokou nosnost, dlouhou životnost a velkou odolnost. Díky širokým nízkotlakým pneumatikám jsou vozíky mimořádně šetrné k trávě a terénu.

Vozíky Shark Wood

Vozíky Shark Wood

Robustní vozíky Shark WOOD, to je vysoká nosnost, kvalitní zpracování a výborná terénní prostupnost díky širokým nízkotlakým pneumatikám. Dvounápravový vozík WOOD 1500 je navíc vybaven výklopným jeřábem.

Univerzální držáky nářadí

Univerzální držáky nářadí

Rychlé a spolehlivé upevnění nářadí, čtyřkolkového příslušenství a rybářského náčiní. Udržují pořádek doma, na chatě nebo na chalupě. Neocenitelné pro záchranné a speciální služby. Odolné proti stárnutí, povětrnosti, UV záření, mrazu i soli.

Oleje a přípravky Maxima

Oleje a přípravky Maxima

Motorové oleje pro běžné i závodní použití - dlouhodobá špičková ochrana motoru, nižší tření, vyšší výkon a prodloužená životnost komponentů. Kapaliny, chemie a kosmetika vyvinuté přímo pro motocykly a čtyřkolky.

Vyhřívané doplňky HEAT DEMON

Vyhřívané doplňky HEAT DEMON

Vyhřívané čtyřkolkové rukojeti Symtec Heat Demon se systémem Clamp-On a čtyřzónovým ovládáním, odděleně nastavitelná teplota pro rukojeti od firmy ODI grips, palec a další vyhřívané doplňky s pamětí uloženého nastavení.

Zametací kartáč PROFI

Zametací kartáč PROFI

Zametací kartáč PROFI je určen pro profesionální údržbu velkých ploch, příjezdových cest, chodníků, parkovišť, továrních hal a k odklízení sněhu. Pohon zajišťuje samostatný spolehlivý motor HONDA. Odolná práškově lakovaná konstrukce.

Mulčovací sekačka Shark

Mulčovací sekačka Shark

Profesionální mulčovací sekačka Shark s výkonným a spolehlivým motorem Honda je mimořádně vhodná k sečení na nepřístupných místech a v členitém terénu. Nízký tlak na půdu zabraňuje vytváření kolejí v měkkém podkladu. Záběr 120 cm.

MOTOROVÁ SEKAČKA SHARK

MOTOROVÁ SEKAČKA SHARK

Výkonná profesionální sekačka Shark je určená k sečení a ošetřování středně velkých až velkých ploch na zahradách, parcích a malých farmách. Sekačku lze připojit za všechny typy čtyřkolek, UTV a zahradních traktorů. Záběr 117 cm.