Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X

Fugleman UT10 X

Výkonný motor, robustní konstrukce - Fugleman UT10 X je vyvinutý pro profesionální práci v těžkých podmínkách. Už samotný design podtrhuje praktičnost a eleganci tohoto pracovního stroje. Široká skloněná příď vyzařuje sílu a mohutnost, a zároveň řidiči poskytuje vynikající výhled před vozidlo. Fugleman UT10 X je pomocník zvyklý na dřinu, zvládá veškeré práce v zemědělství a lesnictví, v zahradnictvích, sportovních areálech, při údržbě parků, je neocenitelný na stavbě, zkrátka všude, kde je třeba převážet náklad, tahat nebo tlačit nejrůznější přípojná zařízení.

Vybrat
barvu
Black/Green
White/Red
Grey/Black
Camouflage
449.990 (vč. DPH)

Technologie

Atraktivní i účelný

Atraktivní i účelný

Design Fuglemana podtrhuje eleganci a praktičnost tohoto pracovního UTV. Široká skloněná příď vyzařuje sílu a mohutnost, a zároveň poskytuje řidiči lepší výhled pro manipulaci. Sklopná korba nese linie moderního designu a přitom zároveň poskytuje dostatek prostoru pro naložení a převoz všeho, co potřebujete pro vaší činnost.

Výkonný motor

Výkonný motor

Výkonný kapalinou chlazený čtyřtaktní dvouválec DOHC zcela nové generace s výkonem 105 k a točivým momentem 93,5 Nm má v rezervě spoustu síly pro těžkou práci i volné ježdění.

Písty chlazené olejem

Písty chlazené olejem

Speciální trysky rozstřikují dva proudy oleje zespoda na dna pístů a tím je účinně ochlazují. Výsledkem je vysoká spolehlivost i účinnost motoru.

Dva chladiče

Dva chladiče

Díky dvojitému chlazení se samostaným chladičem vody a oleje pracuje motor neustále při optimální teplotě, i v extrémních podmínkách.

Budoucnost již dnes

Budoucnost již dnes

Fugleman přináší revoluční konektivitu. Aplikace Segway Powersports umožňuje stroj na dálku aktivovat a vypnout, prostřednictvím aplikace můžete využívat nejrůznější funkce, které vám ještě více zpříjemní jízdu s vaším Fuglemanem.

AirLock - Fuglemana můžete aktivovat nebo vypnout na dálku vaším mobilním telefonem.

Individuální nastavení - Účinnost posilovače řízení nebo omezovač rychlosti můžete nastavit pomocí chytrého telefonu. Přizpůsobte si Fuglemana přesně podle vašich potřeb a užijte si jízdu ještě víc!

Automatické nouzové volání - Uložte si kontaktní osobu pro případ nouze, a v případě vážné nehody nebo převrácení pošle aplikace automaticky SMS zprávu včetně souřadnic na vámi zadaný telefon.

Buďte ve spojení - Spojte se s přáteli! Offline mapy, bezdrátová lokalizace a bezdrátové telefonování vám pomohou si aktivně vychutnat společné jízdy.

Jízdní informace v reálném čase - Údaje o vozidle, vzdálenost k cíli, okamžitý točivý moment a výkon, nastavení posilovače řízení, ujetá vzdálenost, záznamy vaší rychlosti a další - to vše máte v mobilu.

Smart Commanding Screen

Kromě LCD přístrojové desky je Fugleman Crew X vybaven i velkým barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 10,4".
Díky tomu máte k dispozici mapy, jízdní údaje a dokonalý přehled o jízdě, to vše ve vysokém rozlišení.

Smart Commanding Screen
Masivní tuhý rám

Masivní tuhý rám

Použili jsme tu nejkvalitnější chrom-molybdenovou ocel, abychom vytvořili extrémně tuhý rám. Ze stejné vysokopevnostní oceli jsou vyrobené i nosné komponenty pérování.

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení

Segway Fugleman je vybaven nezávislým zavěšením všech kol s dvojitými A-rameny. Díky tomu si snadno poradí s každým terénem, aby každá vaše jízda byla nejen bezpečná a pohodlná, ale také zábavná.

Posilovač řízení

Posilovač řízení

Posilovač řízení pracuje zcela automaticky, a to hned ve třech režimech. Svoji účinnost sám nastavuje v závislosti na rychlosti jízdy nebo podle toho, jestli máte zapnutou uzávěrku předního diferenciálu. 

Praktická korba

Praktická korba

Sklopná korba nese linie moderního designu, ale zároveň poskytuje dostatek prostoru a spoustu praktických funkcí pro naložení a převoz všeho, co potřebujete k vaší práci, a to až do hmotnosti 350 kg. Chytré detaily zahrnují například praktické úchyty nebo zadní nárazník, který slouží zároveň jako stupátko pro snadnější manipulaci s nákladem na korbě.

Vysoký komfort

Vysoký komfort

I když je Fugleman pracovní UTV, udělali jsme všechno pro to, abyste při jízdě a práci měli maximální pohodlí.  Volant je výškově nastavitelný, sedadlo řidiče lze posouvat dopředu nebo dozadu, střední opěradlo lze sklopit, aby poskytovalo ještě více funkčních možností. Přídavné topení volitelně.

praktický úložný box

praktický úložný box

Pod sedadlem spolujezdce najdete velký úložný box s kapacitou 20 litrů. Tento box je navíc snadno vyjímatelný, a díky držadlu můžete vzít vaše věci sebou, kamkoli potřebujete.

Nádrž na 45 L

Nádrž na 45 L

45 litrů je velká nádrž. Opravdu velká. S takovouhle zásobou paliva můžete pracovat déle, dojet dál bez neustálých starostí o tankování. Segway Fugleman - stvořen pro skutečný svět.

Specifikace

MOTOR

Typ: čtyřtaktní dvouválec DOHC 
Objem: 1000 ccm
Výkon: 105 k
Točivý moment: 93.5 Nm
Palivový systém: elektronické vstřikování paliva (EFI)
Chlazení: kapalinou a olejem + olejem chlazené písty

Hnací systém

Pohon všech kol: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická, CVT, P/R/N/L/H
Motorová brzda: ano
Diferenciál: přední a zadní s elektrickou uzávěrkou

PODVOZEK

Rám: vysoce pevný rám z chrom-molybdenové oceli
Počet míst k sezení: 3
Posilovač řízení: elektrický automatický s možností upravy intezity v mobilní aplikaci
Zavěšení: nezávislé, dvojitá A-ramena
Pérování: hydraulické tlumiče, nastavitelné předpětí pružin
Zdvih: 280 mm vpředu / 270 mm vzadu
Brzdy: 4x hydraulické kotoučové
Kola: 14" hliníkové disky se systémem Beadlock
Pneu: přední 27x9-14 / zadní 27x11-14

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3075 mm
Celková šířka: 1625 mm
Celková výška: 2065 mm
Světlá výška: 320 mm
Rozvor: 2085 mm
Tažná síla: 1836 kg
Korba: sklápěcí (1200 x 865 x 290 mm)
Nosnost korby: 350 kg
Hmotnost bez nákladu: 854 kg
Palivová nádrž: 45 l

Výbava v ceně

Elektrický naviják 4500 lbs, inteligentní elektrický posilovač řízení, TFT digitální přístrojová deska, Smart Commanding System (TBOX), 10,4" dotykovová obrazovka, tažné zařízení, nastavitelný volant, anatomicky tvarovaná sedadla s hlavovou opěrkou, tříbodové pásy, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, pevné boční dveře, pevná střecha, velká sklopná korba, 14" hliníkové disky se systémem Beadlock, přední ochranné plexi.

Legislativa a osvědčení

Homologace: T1b, Off-road
Řidičské oprávnění: skupina B, B1 (osobní automobil)

Fotografie a vyobrazení stroje na této stránce nemusí odpovídat uvedené specifikaci nebo stupni výbavy. Změna cen a specifikací vyhrazena.