Fugleman UT10
Fugleman UT10
Fugleman UT10
Fugleman UT10

Fugleman UT10

I když se v případě Fuglemana jedná o UTV z kategorie pracovních, design podtrhuje eleganci a praktičnost. Široká skloněná příď tohoto pracovního stroje vyzařuje sílu a mohutnost, a zároveň poskytuje řidiči lepší zorný úhel při řízení a manipulací s tímto strojem. Fugleman je svým výkonem motoru a konstrukcí určen pro profesionální práci. Jako pomocník zvyklý na dřinu, zvládá veškeré činnosti v zemědělství, v lesnictví, ale také i v jiných pracovních odvětvích, jako např. na stavbě, v parcích, zahradnictvích, sportovních areálech, a to při činnostech spočívajících zejména v tažení nebo tlačení různých přípojných zařízení k těmto účelům práce používaných.

Vybrat
barvu
Grey/Black
White/Red
Black/Green
399.990 (vč. DPH)

Technologie

Atraktivní i účelný

Atraktivní i účelný

Design Fuglemana podtrhuje eleganci a praktičnost tohoto pracovního UTV. Široká skloněná příď vyzařuje sílu a mohutnost, a zároveň poskytuje řidiči lepší zorný úhel a manipulaci. Sklopná korba Fuglemana nese linii moderního designu a přitom si zároveň zachovává všechny praktické funkce úložného prostoru pro naložení a převoz všeho co bude potřeba k pracovní činnosti.

Výkonný motor

Výkonný motor

Výkonný kapalinou chlazený čtyřtaktní dvouválec DOHC zcela nové generace s výkonem 105 k a točivým momentem 93,5 Nm má v rezervě spoustu síly pro nejtěžší práce i pro chvíle volna.

Písty chlazené olejem

Písty chlazené olejem

Speciální trysky rozstřikují dva proudy oleje zespoda na dna pístů a tím je účinně ochlazují. Výsledkem je mimořádná spolehlivost a účinnost motoru.

Dva chladiče

Dva chladiče

Díky dvojitému chlazení s vodním chladičem a chladičem oleje pracuje motor neustále při optimální teplotě, i v extrémních podmínkách.

Masivní tuhý rám

Masivní tuhý rám

Použili jsme tu nejkvalitnější chrom-molybdenovou ocel, abychom vytvořili extrémně tuhý rám. Ze stejné vysokopevnostní oceli jsou vyrobené také všechny hlavní komponenty pérování.

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení

Segway Fugleman je vybaven nezávislým zavěšením všech kol s dvojitými A-rameny. Díky tomu si snadno poradí s každým terénem, aby každá vaše jízda byla nejen bezpečná a pohodlná, ale i zábavná.

Praktická korba

Praktická korba

Sklopná korba Fuglemana nese linii moderního designu a přitom si zároveň zachovává všechny praktické funkce úložného prostoru pro naložení a převoz všeho co bude potřeba k práci, a to až do váhy cca 350 kg. Nacházející se zde chytré detaily zahrnující například praktické úchyty nebo zadní nárazník, který zároveň slouží jako stupátko určené pro lepší manipulaci.

Posilovač řízení

Posilovač řízení

Posilovač řízení pracuje zcela automaticky, a to hned ve třech režimech. Svoji účinnost sám nastavuje v závislosti na rychlosti vaší jízdy nebo podle toho, jestli máte zapnutou přední uzávěrku. První dva režimy si navíc ještě můžete přes mobilní aplikaci individuálně nastavit pro váš styl jízdy, pro různé terény a podmínky.

Vysoký komfort

Vysoký komfort

I když se v případě Fuglemana jedná o kategorii pracovních UTV, udělali jsme všechno pro to, aby v případě použití Fuglemana bylo maximalizováno pohodlí při jízdě a pracovních činnostech. Volant je nastavitelný, sedadlo řidiče lze posouvat dopředu nebo dozadu. Střední opěradlo lze sklopit, aby poskytovalo ještě více funkčních možností. Přídavné topení volitelně.

Nádrž na 45 L

Nádrž na 45 L

45 litrů je velká nádrž. Opravdu velká. S touhle zásobou dokážete pracovat déle a dojet dál bez neustálých starostí o tankování. Segway Fugleman - vytvořený pro skutečný svět.

Specifikace

MOTOR

Typ: čtyřtaktní dvouválec DOHC 
Objem: 1000 ccm
Výkon: 105 k
Točivý moment: 93.5 Nm
Palivový systém: elektronické vstřikování paliva (EFI)
Chlazení: kapalinou a olejem + olejem chlazené písty

Hnací systém

Pohon všech kol: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická, CVT, P/R/N/L/H
Motorová brzda: ano
Diferenciál: přední a zadní s elektrickou uzávěrkou

PODVOZEK

Rám: vysoce pevný rám z chrom-molybdenové oceli
Počet míst k sezení: 3
Posilovač řízení: elektrický automatický s možností upravy intezity v mobilní aplikaci
Zavěšení: nezávislé, dvojitá A-ramena
Pérování: hydraulické tlumiče, nastavitelné předpětí pružin
Zdvih: 280 mm vpředu / 270 mm vzadu
Brzdy: 4x hydraulické kotoučové
Kola: 14" hliníkové disky
Pneu: přední 27x9-14 / zadní 27x11-14

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3 075 mm
Celková šířka: 1 625 mm
Celková výška: 2 065 mm
Světlá výška: 320 mm
Rozvor: 2 085 mm
Tažná síla: 1836 kg
Korba: sklápěcí (1200 x 865 x 290 mm)
Nosnost korby: 350 kg
Hmotnost: 854 kg
Palivová nádrž: 45 l

Výbava v ceně

Elektrický naviják 3500 lbs, inteligentní elektrický posilovač řízení, TFT digitální přístrojová deska, tažné zařízení, nastavitelný volant, anatomicky tvarovaná sedadla s hlavovou opěrkou, tříbodové pásy, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, bezpečnostní sítě na straně řidiče i spolujezdce, pevná střecha, velká sklopná korba, 14" hliníkové disky, poloviční čelní plexi.

Legislativa a osvědčení

Homologace: T1b, Off-road
Řidičské oprávnění: skupina B, B1 (osobní automobil)


Fotografie a vyobrazení stroje na této stránce nemusí odpovídat uvedené specifikaci nebo stupni výbavy. Změna cen a specifikací vyhrazena.