Fugleman UT10 Crew X
Fugleman UT10 Crew X
Fugleman UT10 Crew X
Fugleman UT10 Crew X
Fugleman UT10 Crew X
Fugleman UT10 Crew X

Fugleman UT10 Crew X

Fugleman Crew X - to je výkon, spolehlivost, špičkové technologie, vysoká pracovní morálka a jedinečný komfort. Digitální TFT přístrojová deska a 10,4" dotykový displej poskytují podrobné informace a umožňují pohodlné ovládání vozidla. Čelní plexi, pevné boční dveře a odolná plastová střecha zvyšují ochranu šestičlenné posádky při jízdě. Impozantní tažná síla a praktická korba zefektivňují práci. Fugleman Crew X: když chcete víc.

Vybrat
barvu
White/Red
Black/Green
Black/Gray
Camouflage
499.990 (vč. DPH)

Technologie

Prostor v kabině

Prostor v kabině

Prostorná kabina nabízí 6 pohodlných sedadel, dostatek místa pro nástup a výstup, a spoustu úložného prostoru. Bezpečnost a pohodlí posádky zvyšují plné celoplastové dveře a pevná střecha.

Vyjímatelné Úložné boxy POD SEDADLY

Vyjímatelné Úložné boxy POD SEDADLY

Pod předními a zadními sedadly jsou praktické úložné boxy s celkovou kapacitou téměř 40 litrů. Tyto boxy jsou navíc snadno vyjímatelné, takže je můžete vzít sebou, kamkoli je potřeba.

Výkon 105 koní

Výkon 105 koní

UT10 Crew X je poháněn výkonným kapalinou chlazeným dvouválcovým motorem DOHC o objemu 1000 cm3. S výkonem 105 koní zvládne Fugleman Crew X i nejnáročnější úkoly.

Písty chlazené olejem

Písty chlazené olejem

Dvě trysky rozstřikují proud oleje zespoda na dna obou pístů a tím je účinně chladí. Výsledkem je vysoká spolehlivost a účinnost motoru.

Duální chlazení

Duální chlazení

Díky dvojitému chlazení se samostatnými chladiči vody a oleje pracuje motor v optimálních podmínkách i při extrémních výkyvech teplot.

Budoucnost již dnes

Budoucnost již dnes

Fugleman Crew X přináší doslova revoluční konektivitu. Aplikace Segway Powersports umožňuje stroj na dálku aktivovat a vypnout, prostřednictvím aplikace můžete využívat nejrůznější funkce, které vám ještě víc zpříjemní jízdu s vaším Fuglemanem.

AirLock - Fuglemana můžete aktivovat nebo vypnout na dálku mobilním telefonem.

Individuální nastavení - Účinnost posilovače řízení nebo omezení rychlosti můžete nastavit pomocí svého chytrého telefonu. Přizpůsobte si Fuglemana přesně podle vašich potřeb a užijte si jízdu ještě víc!

Automatické nouzové volání - Uložte si kontakt pro případ nouze, a v případě vážné nehody nebo převrácení pošle aplikace automaticky SMS zprávu včetně souřadnic na vámi zadaný telefon.

Buďte ve spojení - Spojte se s přáteli! Offline mapy, bezdrátová lokalizace a bezdrátové telefonování vám pomohou aktivně si vychutnat společné jízdy.

Informace v reálném čase - Údaje o vozidle, vzdálenost do cíle, okamžitý točivý moment a výkon, nastavení posilovače řízení, denní ujetá vzdálenost, záznamy rychlosti a další - to vše teď máte v mobilu.

Smart Commanding Screen

Kromě LCD přístrojové desky je Fugleman Crew X vybaven i velkým barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 10,4".
Díky tomu máte k dispozici mapy, jízdní údaje a dokonalý přehled o jízdě, to vše ve vysokém rozlišení.

Smart Commanding Screen
dvě UZÁVĚRKy DIFERENCIÁLU

dvě UZÁVĚRKy DIFERENCIÁLU

Díky volitelným režimům 2WD/4WD se samostatnými uzávěrkami předního a zadního diferenciálu můžete jediným tlačítkem maximalizovat dostupnou trakci všech čtyř kol.

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení s dvojitými rameny a předním i zadním stabilizátorem má zdvih 243 mm vpředu a 269 mm vzadu. Díky velké světlé výšce 320 mm si Fugleman Crew X snadno poradí v těžkém terénu.

Praktická sklopná korba

Praktická sklopná korba

Sklopná korba Fuglemana Crew nese linii moderního designu a přitom si zároveň zachovává všechny praktické funkce úložného prostoru pro naložení a převoz všeho co bude potřeba k práci, a to až do váhy cca 350 kg. Nacházející se zde chytré detaily zahrnující například praktické úchyty nebo zadní nárazník, který zároveň slouží jako stupátko určené pro lepší manipulaci.

Variabilní posilovač řízení

Variabilní posilovač řízení

Variabilní posilovač usnadňuje řízení a zlepšuje kontrolu nad strojem v závislosti na rychlosti jízdy a podle toho, je-li zapnutá přední uzávěrka. Účinnost všech tří režimů lze navíc snadno nastavit v aplikaci.

Špičkový komfort

Špičkový komfort

I když se v případě Fuglemana Crew jedná o kategorii pracovních UTV, udělali jsme všechno pro to, aby bylo maximalizováno pohodlí při jízdě a pracovních činnostech. Volant je nastavitelný, sedadlo řidiče lze posouvat dopředu nebo dozadu. Střední opěradlo lze sklopit, aby poskytovalo ještě více funkčních možností. Přídavné topení volitelně.

Nádrž na 45 L

Nádrž na 45 L

45 litrů je velká nádrž. Opravdu veliká. S takovouhle zásobou dojedete dojet dál a dokážete pracovat déle bez neustálých starostí o tankování. Segway Fugleman Crew X: stvořen pro skutečný svět.

Specifikace

MOTOR

Typ: čtyřtaktní dvouválec DOHC 
Objem: 1000 ccm
Výkon: 105 k
Točivý moment: 93.5 Nm
Palivový systém: elektronické vstřikování paliva (EFI)
Chlazení: kapalinou a olejem + olejem chlazené písty

Hnací systém

Pohon všech kol: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická P/R/N/L/H, CVTech - Made in Canada
Motorová brzda: ano
Uzávěrka diferenciálu: elektrická, vpředu i vzadu

PODVOZEK

Rám: vysoce pevný ocelový rám z chrom-molybdenové oceli
Počet míst k sezení: 6
Posilovač řízení: elektrický, s variabilním účinkem, možnost nastavení intenzity v mobilní aplikaci
Zavěšení vpředu: nezávislé, vpředu a vzadu dvojitá A-ramena
Pérování: hydraulické tlumiče, nastavitelné předpětí pružin
Zdvih: 280 mm vpředu / 270 mm vzadu
Brzdy: 4x hydraulické kotoučové
Kola: 14" hliníkové disky se systémem BEADLOCK
Pneu: přední 27 x 9-14 / zadní 27 x 11-14

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3 975 mm
Celková šířka: 1 625 mm
Celková výška: 1 960 mm
Světlá výška: 320 mm
Rozvor: 2 985 mm
Tažná síla: 1836 kg
Korba: sklápěcí (1200 x 865 x 290 mm)
Nosnost korby: 350 kg
Pohotovostní hmotnost: 930 kg
Palivová nádrž: 45 l

Výbava v ceně

Elektrický naviják 4500 lbs, inteligentní elektrický posilovač řízení, TFT digitální přístrojová deska, 10,4" dotyková obrazovka Smart Commanding Screen (SCS), tažné zařízení, nastavitelný volant, anatomicky tvarovaná sedadla, tříbodové pásy, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, pevné boční dveře, pevná střecha, sklopná korba, 14" hliníkové disky se systémem Beadlock, 27" pneumatiky, přední ochranné plexi.

Legislativa a osvědčení

Homologace: T1b, Off-road
Řidičské oprávnění: skupina B, B1 (osobní automobil)

 

Fotografie a vyobrazení stroje nemusí odpovídat uvedené specifikaci nebo stupni výbavy. Změna cen a specifikací vyhrazena.