Villain SX10 H Hybrid
Villain SX10 H Hybrid
Villain SX10 H Hybrid

Villain SX10 H Hybrid

Jedinečný. Unikátní. Bestie s neskutečnou silou a ohromujícím zrychlením. Téměř 200 koní a 250 Nm hned od rozjezdu. Na jízdu s Villainem vás nic nemůže připravit. Vynikající jízdní vlastnosti a nejmodernější technologie. Hybridní pohon, žádný variátor, mobilní konektivita se spoustou inteligentních funkcí a špičkové pérování mají jediný cíl - extrémní zážitek. Villain SX10 H Hybrid - výjimečný, vzrušující, návykový.

Připravujeme

Vybrat
barvu
White/Red
Grey/Green

Technologie

Promyšlený design

Promyšlený design

Moderní design je originální a současně promyšlený. Vysoké lemy účinně chrání před bahnem a kamením. Ostře skloněná příď dává Villainu dynamický boční profil a zároveň zlepšuje zorné pole řidiče. Vše je podřízeno jedinému účelu - dát vám jedinečný zážitek z ostré sportovní jízdy. Atraktivní vzhled doplňují vysokovýkonné dvojité LED světlomety.

Maximální komfort

Maximální komfort

Výškově nastavitelný volant, nastavitelná sportovní anatomická sedadla, čtyřbodové pásy, přehledná velká digitální přístrojovka - udělali jsme všechno pro to, abyste Villaina měli snadno pod kontrolou.

Hybridní pohon erhp

Hybridní pohon Villaina, to je jedinečná kombinace síly, výkonu a adrenalinu. Můžete si vybrat zcela tichý plně elektrický režim nebo po brutální sílu v hybridním režimu s parametry 196 koní a 250 Nm - mnohem víc, než má leckteré auto. Pohon obstarává pouze elektromotor. Spalovací motor není určen k pohonu kol a není s nimi ani mechanicky spojený. Výhodou tohoto unikátního řešení je úplná absence variátoru a hnacího řemene, zdroje častých defektů s nutností častého servisu a výměn. Ale možná, že ještě víc oceníte úplnou eliminaci mechanických ztrát, které mizí ve variátorech v řádu desítek koní. Na rozdíl od variátorové konkurence tak s Villainem SX10 H máte neustále k dispozici prakticky celý udávaný výkon.

Extend-Range Hybrid Powertrain (ERHP)
Nejpokrokovější způsob pohonu
 

  Vysokonapěťová Li-Ion baterie 6,4 kWh, 320V

  Elektromotor 196 HP, 250 Nm, 320V

  Motor 1000 ccm / 98 HP / 88 Nm + generátor

  Inteligentní řízení pohonu

Výhody hybridního pohonu Segway ERHP

Výhody hybridního pohonu Segway ERHP

  • Extrémně vysoký točivý moment hned od startu. Mohutná hnací síla je kdykoliv okamžitě k dispozici pro jedinečné zážitky z dechberoucí akcelerace.
     
  • Zcela bezhlučné vyjetí a návrat domů, aniž byste jakkoli rušili okolí. Možnost projet kritické oblasti v tichém režimu.
     
  • Není nutný variátor. Nedochází ke ztrátám výkonu, odpadají veškeré starosti se zničením, opotřebením nebo výměnami řemene.
     
  • Nižší spotřeba paliva, lepší výkonové parametry, nižší emise a větší šetrnost k životnímu prostředí.
Budoucnost již dnes

Budoucnost již dnes

Villain přináší doslova revoluční konektivitu. Aplikace Segway Powersports umožňuje stroj na dálku aktivovat a vypnout, prostřednictvím aplikace můžete také využívat nejrůznější funkce, které vám ještě víc zpříjemní jízdu s vaším Villainem.

AirLock - Villaina můžete aktivovat nebo vypnout na dálku vaším mobilním telefonem.

Individuální nastavení - Účinnost posilovače řízení nebo omezení rychlosti můžete nastavit pomocí svého chytrého telefonu. Přizpůsobte si Villaina přesně podle vašich potřeb a užijte si jízdu ještě víc!

Automatické nouzové volání - Uložte si kontaktní osobu pro případ nouze, a v případě vážné nehody nebo převrácení pošle aplikace automaticky SMS zprávu včetně souřadnic na vámi zadaný telefon.

Buďte ve spojení - Spojte se s přáteli! Offline mapy, bezdrátová lokalizace a bezdrátové telefonování vám pomohou si aktivně vychutnat společné jízdy.

Jízdní informace v reálném čase - Údaje o vozidle, vzdálenost k cíli, okamžitý točivý moment a výkon, nastavení posilovače řízení, denní ujetá vzdálenost, záznam rychlosti a další - to vše máte v mobilu.

Špičkový podvozek

Špičkový podvozek

Villain je dělaný do extrémních terénů. Pérování s plně stavitelnými plynokapalinovými tlumiči, masivní zadní vlečená ramena a obrovské zdvihy pérování vám dodají sebedůvěru v každé situaci.

Přední a zadní uzávěrka

Přední a zadní uzávěrka

Přední diferenciál zcela automaticky přepíná mezi pohonem 2WD/4WD podle terénu a okamžité situace. Uzávěrku předního a zadního diferenciálu můžete během jízdy přepínat také ručně, chcete-li mít jízdu vždy pod vaší kontrolou.

Extrémně tuhý rám

Extrémně tuhý rám

Masivní rám je vyrobený z chrom-molybdenové oceli, která je mnohem pevnější než běžná ocel. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikající stabilitu a dokonale přesný pocit při řízení.

Trojitý chladicí systém

Trojitý chladicí systém

Spalovací motor i elektrický pohon jsou chlazené samostatně. Spalovací motor má navíc hned dva chladicí okruhy - chladič vody a chladič oleje. Speciální trysky rozstřikují proud oleje zespoda na písty. Výsledkem je vynikající chlazení i v nejtěžších podmínkách.

Posilovač řízení

Posilovač řízení

Posilovač řízení pracuje zcela automaticky, a to dokonce ve třech režimech. Svoji účinnost sám upravuje v závislosti na rychlosti jízdy nebo jestli máte zapnutou přední uzávěrku. První dva režimy si navíc ještě můžete přes mobilní aplikaci přesně nastavit pro váš styl jízdy, různé terény a podmínky.

Kola Beadlock

Kola Beadlock

Pevná a lehká hliníková kola jsou téměř umělecká díla. Systém Beadlock zabraňuje sklouznutí pneumatiky z ráfku a umožňuje drsnější zacházení.

Nádrž na 40 L

Nádrž na 40 L

S obrovskou nádrží na 40 litrů prozkoumáte daleko víc cest, zažijete daleko víc zážitků, dostanete se dál bez starostí o tankování.

Specifikace

Pohonná jednotka

Typ pohonu: hybridní pohonný systém ERHP (Extend-Range Hybrid Powertrain)
Elektromotor: synchronní elektromotor s permanentními magnety, 320V
      Výkon: 196 k (144 kW), 250 Nm - režim S / 136 k (100 kW) - režim D
Baterie: vysokonapěťový Li-Ion akumulátor, 6.4 kWh, 320V
Spalovací motor: čtyřtaktní řadový dvouválec DOHC s generátorem, 1000 ccm, 98 k, 88 Nm
     Palivový systém: elektronické vstřikování paliva (EFI)
     Chlazení: kapalinou a olejem, písty chlazené olejem

Hnací systém

Pohon všech kol: 2x4 / 4x4, elektricky přiřaditelný
Přední diferenciál: s automatickou uzávěrkou
Zadní diferenciál: s elektrickou uzávěrkou (dle specifikace)
Motorová brzda: ano

Podvozek       

Rám: extrémně tuhý rám z chrom-molybdenové oceli
Počet míst k sezení: 2
Posilovač řízení: elektrický, automatický 3režimový + možnost individuálního nastavení přes mobilní aplikaci
Zavěšení přední: nezávislé, dvojitá A-ramena se stabilizátorem, zdvih 380 mm
Zavěšení zadní: Multi-link, víceprvkové, s vlečenými rameny a stabilizátorem, zdvih 400 mm
Pérování: plně nastavitelné plynokapalinové tlumiče, progresivní pružiny s nastavitelným předpětím 
Brzdy: 4x hydraulické kotoučové
Kola: 14" hliníkové disky se systémem Beadlock
Pneu: přední 29 x 9 - 14 / zadní 29 x 11 - 14

SMART COMMANDING SYSTEM

Smart Commanding System: ano (DTU+SDC)
Displej: Digitální, TFT
Dotykový displej: 10.4", Smart Touch Screen (dle specifikace)
Smart-Moving App: ano, pro Android i IOS

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3 340 mm
Celková šířka: 1 630 mm
Celková výška: 1 800 mm
Světlá výška: 350 mm
Rozvor: 2 590 mm
Hmotnost bez náplní: 990 kg
Palivová nádrž: 40 l

Výbava v ceně

Elektrický naviják, elektrický posilovač řízení se třemi režimy, tažné zařízení, nastavitelný volant, sportovní nastavitelná anatomicky tvarovaná sedadla s hlavovými opěrkami, čtyřbodové bezpečnostní pásy, Full-LED osvětlení, plně digitální TFT přístrojová deska, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, pevné boční dveře, pevná střecha, odolná prostorná korba, 14" hliníkové disky se systémem Beadlock, plně nastavitelné pérování s progresivně vinutými pružinami, Smart Commanding System (SCS) + mobilní aplikace Segway Powersports

Legislativa a osvědčení

Homologace: T1b, L7e, Off-road
Řidičské oprávnění: skupina B, B1 (osobní automobil)


Fotografie a vyobrazení stroje nemusí odpovídat skutečnému provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikací.