Villain SX10 H Hybrid
Villain SX10 H Hybrid
Villain SX10 H Hybrid
Villain SX10 H Hybrid
Villain SX10 H Hybrid
Villain SX10 H Hybrid

Villain SX10 H Hybrid

Jedinečný. Unikátní. Bestie s ohromující silou a neuvěřitelným zrychlením - skoro 200 koní a 250 Nm hned od rozjezdu. Na Villaina vás nic nemůže připravit. Vynikající jízdní vlastnosti a nejmodernější technologie. Hybridní pohon bez variátoru, mimořádná mobilní konektivita se spoustou inteligentních funkcí a špičkové pérování mají jediný cíl - absolutní zážitek. Villain SX10 H Hybrid - výjimečný, vzrušující, návykový.

Připravujeme

Technologie

Promyšlený design

Promyšlený design

Moderní design je originální a současně promyšlený. Vysoké lemy účinně chrání před bahnem a kamením. Ostře skloněná příď dává Villainu dynamický boční profil a zároveň zlepšuje zorné pole řidiče. Vše je podřízeno jedinému účelu - dát vám jedinečný zážitek z ostré sportovní jízdy. Atraktivní vzhled doplňují vysokovýkonné dvojité LED světlomety.

Maximální komfort

Maximální komfort

Výškově nastavitelný volant, nastavitelná sportovní anatomická sedadla, čtyřbodové pásy, přehledná velká digitální přístrojovka - udělali jsme všechno pro to, abyste Villaina měli vždy pod kontrolou.

Hybridní pohon erhp

Hybridní pohon Villaina, to je jedinečná kombinace síly, výkonu a adrenalinu. Můžete si vybrat od zcela tichého plně elektrického provozu až po brutální sílu v hybridním režimu s parametry 196 koní a 250 Nm - mnohem víc, než leckteré auto. Pohon obstarává pouze elektromotor - spalovací motor není určen k pohonu kol a není s nimi nijak mechanicky spojený. Výhodou tohoto jedinečného řešení je úplná absence variátoru a hnacího řemene, zdroje častých defektů s nutností neustálých výměn. Ale největším přínosem je úplná eliminace mechanických ztrát, které jinak mizí ve variátoru v řádu desítek procent. Na rozdíl od veškeré konkurence tak s Villainem SX10 H máte neustále k dispozici prakticky celý výkon.

Extend-Range Hybrid Powertrain (ERHP)
Nejprogresivnější způsob pohonu
 

  Vysokonapěťová Li-Ion baterie 6,4 kWh, 320V

  Elektromotor 196 HP, 250 Nm, 320V

  Motor 1000 ccm / 98 HP / 88 Nm + generátor

  Inteligentní řízení pohonu

Výhody hybridního pohonu Segway ERHP

Výhody hybridního pohonu Segway ERHP

  • Extrémně vysoký točivý moment už v nízkých rychlostech. Mohutná okamžitá hnací síla je rychle k dispozici pro jedinečný zážitek ze zcela mimořádné akcelerace.
     
  • Zcela bezhlučné vyjetí a návrat domů, aniž byste jakkoli rušili okolí. Možnost projet kritické oblasti v tichém režimu.
     
  • Není třeba variátor. Nedochází ke ztrátám výkonu, odpadají veškeré starosti se zničením, opotřebením nebo výměnami řemene.
     
  • Nižší spotřeba paliva, lepší výkonové parametry, nižší emise a větší šetrnost k životnímu prostředí.
Budoucnost již dnes

Budoucnost již dnes

Villain nabízí doslova revoluční konektivitu. Aplikace "Segway Powersports" umožňuje stroj na dálku ovládat, startovat a nastavovat. Díky této aplikaci můžete využívat nejrůznější funkce, které vám ještě více zpříjemní jízdu s vaším Villainem.
 

AirLock - Villaina můžete nastartovat mobilním telefonem pomocí Bluetooth. Přes mobilní aplikaci také můžete stroj odemknout na dálku namísto klíče.

Individuální nastavení - Nastavte si omezení rychlosti nebo účinnost posilovače řízení pomocí svého chytrého telefonu. Přizpůsobte si Villaina přesně podle vašich potřeb a užijte si jízdu ještě víc!

Automatické nouzové volání - Zadejte si kontaktní osobu pro případ nouze a v případě vážné nehody nebo převrácení aplikace automaticky pošle SMS i se souřadnicemi vaší kontaktní osobě.

Buďte ve spojení - Spojte se s přáteli. Offline mapy, bezdrátová lokalizace a bezdrátové telefonování vám pomohou si aktivně vychutnat společné jízdy.

Data v reálném čase - Údaje o vozidle, vzdálenost k cíli, okamžitý točivý moment a výkon motoru, nastavení posilovače řízení, denní ujetá vzdálenost, záznamy rychlosti a další, to vše máte v mobilu.

Špičkový podvozek

Špičkový podvozek

Na Villainu je všechno extrémní. Pérování s mohutnými plně stavitelnými plynokapalinovými tlumiči, masivními zadními vlečenými rameny a obrovskými zdvihy pérování vám dodá sebedůvěru v každé situaci a každém terénu.

Přední a zadní uzávěrka

Přední a zadní uzávěrka

Přední diferenciál umožňuje automatické přepínání mezi pohonem 2WD/4WD podle terénu a okamžité potřeby. Uzávěrku předního a zadního diferenciálu lze během jízdy přepínat také ručně, což výrazně zlepšuje výkon v terénu.

Extrémně tuhý rám

Extrémně tuhý rám

Masivní rám je vyrobený z chrom-molybdenové oceli, která je mnohem pevnější než běžná ocel. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikající stabilitu a dokonale přesný pocit při řízení.

Trojitý chladicí systém

Trojitý chladicí systém

Spalovací motor i elektrický pohon mají samostatné chlazení. Spalovací motor je navíc opatřen dvěma chladiči - chladičem vody a chladičem oleje. Speciální trysky navíc zespoda rozstřikují proudy oleje na dna pístů. Výsledkem je maximální chladicí výkon i v extrémních podmínkách.

Posilovač řízení

Posilovač řízení

Posilovač řízení pracuje zcela automaticky, a to hned ve třech režimech. Svoji účinnost sám nastavuje v závislosti na rychlosti vaší jízdy nebo podle toho, jestli máte zapnutou přední uzávěrku. První dva režimy si navíc ještě můžete přes mobilní aplikaci individuálně nastavit pro váš styl jízdy, pro různé terény a podmínky.

Kola Beadlock

Kola Beadlock

Pevná a lehká hliníková kola jsou téměř umělecká díla. Systém Beadlock zabraňuje sklouznutí pneumatiky z ráfku a umožňuje jízdu v extrémních podmínkách.

Nádrž na 40 L

Nádrž na 40 L

S obrovskou 40litrovou nádrží můžete zažít daleko víc zážitků, prozkoumat daleko víc cest, dostat se dál bez neustálých starostí o tankování.

Specifikace

Pohonná jednotka

Typ pohonu: hybridní pohonný systém ERHP (Extend-Range Hybrid Powertrain)
Elektromotor: synchronní elektromotor s permanentními magnety, 320V
      Výkon: 196 k (144 kW), 250 Nm - režim S / 136 k (100 kW) - režim D
Baterie: vysokonapěťový Li-Ion akumulátor, 6.4 kWh, 320V
Spalovací motor: čtyřtaktní řadový dvouválec DOHC s generátorem, 1000 ccm, 98 k, 88 Nm
     Palivový systém: elektronické vstřikování paliva (EFI)
     Chlazení: kapalinou a olejem, písty chlazené olejem

Hnací systém

Pohon všech kol: 2x4 / 4x4, elektricky přiřaditelný
Přední diferenciál: s automatickou uzávěrkou
Zadní diferenciál: s elektrickou uzávěrkou (dle specifikace)
Motorová brzda: ano

Podvozek       

Rám: extrémně tuhý rám z chrom-molybdenové oceli
Počet míst k sezení: 2
Posilovač řízení: elektrický, automatický 3režimový + možnost individuálního nastavení přes mobilní aplikaci
Zavěšení přední: nezávislé, dvojitá A-ramena se stabilizátorem, zdvih 380 mm
Zavěšení zadní: Multi-link, víceprvkové, s vlečenými rameny a stabilizátorem, zdvih 400 mm
Pérování: plně nastavitelné plynokapalinové tlumiče, progresivní pružiny s nastavitelným předpětím 
Brzdy: 4x hydraulické kotoučové
Kola: 14" hliníkové disky se systémem Beadlock
Pneu: přední 29 x 9 - 14 / zadní 29 x 11 - 14

SMART COMMANDING SYSTEM

Smart Commanding System: ano (DTU+SDC)
Displej: Digitální, TFT
Dotykový displej: 10.4", Smart Touch Screen (dle specifikace)
Smart-Moving App: ano, pro Android i IOS

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3 340 mm
Celková šířka: 1 630 mm
Celková výška: 1 800 mm
Světlá výška: 350 mm
Rozvor: 2 590 mm
Hmotnost bez náplní: 990 kg
Palivová nádrž: 40 l

Výbava v ceně

Elektrický naviják, elektrický posilovač řízení se třemi režimy, tažné zařízení, nastavitelný volant, sportovní nastavitelná anatomicky tvarovaná sedadla s hlavovými opěrkami, čtyřbodové bezpečnostní pásy, Full-LED osvětlení, plně digitální TFT přístrojová deska, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, ochranná bezpečnostní konstrukce kabiny ROPS, pevné boční dveře, pevná střecha, odolná prostorná korba, 14" hliníkové disky se systémem Beadlock, plně nastavitelné pérování s progresivně vinutými pružinami, Smart Commanding System (SCS) + mobilní aplikace Segway Powersports

Legislativa a osvědčení

Homologace: T1b, L7e, Off-road
Řidičské oprávnění: skupina B, B1 (osobní automobil)


Fotografie a vyobrazení stroje nemusí odpovídat skutečnému provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikací.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace