Fugleman UT10 H Hybrid
Fugleman UT10 H Hybrid

Fugleman UT10 H Hybrid

Špičkové parametry, nejnovější technologie, hybridní pohon a promyšlená konstrukce. Výkonný Fugleman UT10 H Hybrid má víc než dost síly na tvrdou každodenní práci. Hybridní technologie navíc znamená více kilometrů na nádrž.

Připravujeme

Technologie

Atraktivní i účelný

Atraktivní i účelný

Design Fuglemana podtrhuje eleganci a praktičnost. Široká skloněná příď vyzařuje sílu a mohutnost, a zároveň poskytuje řidiči lepší zorný úhel. Sklopná korba nese linie moderních pickupů a přitom si zachovává všechny praktické funkce. Atraktivní vzhled doplňují výkonné dvojité LED světlomety.

Hybridní pohon

Hybridní pohon

Revoluční hybridní technologie kombinuje moderní spalovací motor s výkonným elektrickým pohonem a odolnou lithium-iontovou baterií.

Výhody: 

  • Extrémně vysoký točivý moment už v nízkých rychlostech. Mohutná hnací síla je k dispozici v každém okamžiku, kdy potřebujete plný výkon.
     
  • Bezhlučné vyjíždění a návrat domů, aniž byste jakkoli rušili okolí. Možnost projet kritické oblasti v tichém režimu.
     
  • Možnost rychlého natankování a velký dojezd.
     
  • Nízká spotřeba paliva, lepší výkonové parametry, nižší emise a větší šetrnost k životnímu prostředí.
Písty chlazené olejem

Písty chlazené olejem

Speciální trysky rozstřikují dva proudy oleje zespoda na dna pístů a tím je účinně ochlazují. Výsledkem je mimořádná spolehlivost a účinnost motoru.

Dva chladiče

Dva chladiče

Díky dvojitému chlazení s vodním chladičem a chladičem oleje pracuje motor neustále při optimální teplotě, i v extrémních podmínkách.

Full-LED světla

Full-LED světla

Vyspělé Full-LED osvětlení skvěle svítí, dává stroji nezaměnitelný moderní vzhled a zajišťuje vynikající viditelnost ve dne i v noci.

Budoucnost již dnes

Budoucnost již dnes

Fugleman nabízí doslova revoluční konektivitu. Aplikace "Segway Powersports" umožňuje stroj na dálku ovládat, startovat a nastavovat. Díky této aplikaci můžete využívat nejrůznější funkce, které vám ještě více zpříjemní jízdu s vaším Fuglemanem.
 

AirLock - Fuglemana můžete nastartovat mobilním telefonem pomocí Bluetooth. Přes mobilní aplikaci také můžete stroj odemknout na dálku namísto klíče.

Individuální nastavení - Účinnost posilovače řízení nebo omezení rychlosti můžete nastavit pomocí svého chytrého telefonu. Přizpůsobte si stroj přesně podle vašich potřeb a užijte si jízdu ještě víc!

Automatické nouzové volání - Zadejte si kontaktní osobu pro případ nouze a v případě vážné nehody nebo převrácení aplikace automaticky pošle SMS i se souřadnicemi vaší kontaktní osobě.

Buďte ve spojení - Spojte se s přáteli. Offline mapy, bezdrátová lokalizace a bezdrátové telefonování vám pomohou si aktivně vychutnat společné jízdy.

Data v reálném čase - Údaje o vozidle, vzdálenost k cíli, okamžitý točivý moment a výkon motoru, nastavení posilovače řízení, denní ujetá vzdálenost, záznamy rychlosti a další, to vše máte v mobilu.

Masivní tuhý rám

Masivní tuhý rám

Použili jsme nejkvalitnější chrom-molybdenovou ocel, abychom vytvořili extrémně pevný rám. Ze stejné vysokopevnostní oceli jsou vyrobené také všechny nosné komponenty pérování.

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení

Segway Fugleman je vybaven nezávislým zavěšením všech kol s dvojitými A-rameny. Díky tomu si snadno poradí s každým terénem, aby každá vaše jízda byla nejen bezpečná a pohodlná, ale i zábavná.

Prostorná korba

Prostorná korba

Určený pro profesionální práci, Fugleman je zvyklý na dřinu. Na rozměrnou korbu naložíte vše, co potřebujete. Chytré detaily zahrnují například praktické úchyty uvnitř korby nebo zadní nárazník, který slouží zároveň jako stupátko.

Vysoký komfort

Vysoký komfort

Udělali jsme všechno pro to, abychom maximalizovali vaše pohodlí při jízdě. Volant je nastavitelný, sedadlo řidiče lze posouvat dopředu nebo dozadu. Střední opěradlo lze sklopit, aby poskytovalo ještě více funkčních možností. Přídavné topení volitelně.

Posilovač řízení

Posilovač řízení

Posilovač řízení pracuje zcela automaticky, a to hned ve třech režimech. Svoji účinnost sám nastavuje v závislosti na rychlosti vaší jízdy nebo podle toho, jestli máte zapnutou přední uzávěrku. První dva režimy si navíc ještě můžete přes mobilní aplikaci individuálně nastavit pro váš styl jízdy, pro různé terény a podmínky.

Kola Beadlock

Kola Beadlock

Pevná a lehká hliníková kola jsou téměř umělecká díla. Systém Beadlock zabraňuje sklouznutí pneumatiky z ráfku a umožňuje jízdu v extrémních podmínkách.

Nádrž na 45 L

Nádrž na 45 L

45 litrů je velká nádrž. Opravdu velká. Připočtěte si k tomu nízkou spotřebu hybridního pohonu a dostanete jeden z největších dojezdů mezi UTV. Fugleman UT10 H - stvořený pro skutečný svět.

Specifikace

Pohon

Typ pohonu: hybridní pohonný systém
Motor: čtyřtaktní dvouválec DOHC + synchronní elektromotor s permanentními magnety
Objem: 1000 ccm
Výkon: 181 k (kombinovaný, off road)
Točivý moment: 250 Nm
Palivový systém: elektronické vstřikování paliva (EFI)
Chlazení: kapalinou a olejem, písty chlazené olejem

Hnací systém

Pohon všech kol: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Motorová brzda: ano
Přední diferenciál: s elektrickou uzávěrkou
Zadní diferenciál: s elektrickou uzávěrkou (dle specifikace)

PODVOZEK

Rám: vysoce pevný rám z chrom-molybdenové oceli
Počet míst k sezení: 3
Posilovač řízení: elektrický, automatický 3režimový + možnost individuálního nastavení přes mobilní aplikaci
Zavěšení: nezávislé, dvojitá A-ramena
Pérování: hydraulické tlumiče, nastavitelné předpětí pružin
Zdvih: 280 mm vpředu / 280 mm vzadu
Brzdy: 4x hydraulické kotoučové
Kola: 14" hliníkové disky se systémem Beadlock
Pneu: přední 27 x 9 - 14 / zadní 27 x 11 - 14

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3 150 mm
Celková šířka: 1 580 mm
Celková výška: 2 100 mm
Světlá výška: 350 mm
Rozvor: 2 060 mm
Výška sedadel: 520 mm
Celková nosnost: 558 kg
Korba: sklápěcí
Hmotnost bez náplní: 850 kg
Nádrž: 45 l

Smart Commanding System

Smart Commanding System: ano (DTU+SDC)
Displej: Digitální LCD
Smart-Moving App: ano, pro Android i IOS

Výbava v ceně

Elektrický naviják, elektrický posilovač řízení, tažné zařízení, nastavitelný volant, anatomicky tvarovaná sedadla s hlavovou opěrkou, tříbodové pásy, Full-LED osvětlení, digitální přístrojová deska, přední ochranný rám s tažným okem, zadní ochranný rám, pevné boční dveře, pevná střecha,  sklopná korba, 14" hliníkové disky se systémem Beadlock, nastavitelné pérování s progresivně vinutými pružinami, Smart Commanding System (SCS) + mobilní aplikace Segway Powersports

Legislativa a osvědčení

Homologace: T1b, L7e, Off-road
Řidičské oprávnění: skupina B, B1 (osobní automobil)


Fotografie a vyobrazení stroje nemusí odpovídat skutečnému provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikací.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace