Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew

Fugleman UT10 Crew

Nové šestimístné UTV představuje zcela nový standard práce a zábavy. Fugleman UT10 Crew v sobě spojuje výkon, spolehlivost, špičkové technologie, pracovitost a vysoký komfort. Jeho vynikající tažné schopnosti usnadňují a zefektivňují každou práci.

Fugleman UT10 CREW se již připravuje do výroby. 
Finální informace a specifikace zveřejníme, jakmile budou k dispozici.
 

Vybrat
barvu
White/Red
Black/Green
Black/Gray
Matt Black
Camouflage

Technologie

Prostorná kabina

Prostorná kabina

Prostorná kabina pro až 6 osob s pohodlnými sedadly nabízí dostatek místa pro nohy a velký úložný prostor. Bezpečnost a pohodlí cestujících zvyšují u verze Limited plné celoplastové dveře.

Úložné boxy pod sedadly

Úložné boxy pod sedadly

Pod předními i zadními sedadly jsou praktické úložné boxy s celkovou kapacitou téměř 40 litrů. Tyto boxy jsou navíc snadno vyjímatelné, takže je můžete vzít sebou všude, kam je potřeba.

Výkonný dvouválcový motor

Výkonný dvouválcový motor

UT10 Crew je poháněn spolehlivým kapalinou chlazeným dvouválcovým motorem DOHC o objemu 1000 cm3. S výkonem 105 k je nový Fugleman Crew připraven zvládnout ty nejnáročnější úkoly.

Písty chlazené olejem

Písty chlazené olejem

Dvě trysky rozstřikují proud oleje zespoda na dno každého pístu a tím jej účinně chladí. Výsledkem je mimořádná spolehlivost a účinnost motoru.

Duální chlazení

Duální chlazení

Díky dvojitému chlazení se samostatnými chladiči vody a oleje pracuje motor neustále v optimální podmínkách i při extrémních teplotách.

Budoucnost již dnes

Budoucnost již dnes

Fugleman Crew přináší doslova revoluční konektivitu. Aplikace Segway Powersports umožňuje stroj na dálku aktivovat a vypnout, prostřednictvím aplikace můžete také využívat nejrůznější funkce, které vám ještě víc zpříjemní jízdu s vaším Fuglemanem.

AirLock - Fuglemana můžete aktivovat nebo vypnout na dálku mobilním telefonem.

Individuální nastavení - Účinnost posilovače řízení nebo omezení rychlosti můžete nastavit pomocí svého chytrého telefonu. Přizpůsobte si Fuglemana přesně podle vašich potřeb a užijte si jízdu ještě víc!

Automatické nouzové volání - Uložte si kontaktní osobu pro případ nouze, a v případě vážné nehody nebo převrácení pošle aplikace automaticky SMS zprávu včetně souřadnic na vámi zadaný telefon.

Buďte ve spojení - Spojte se s přáteli! Offline mapy, bezdrátová lokalizace a bezdrátové telefonování vám pomohou si aktivně vychutnat společné jízdy.

Jízdní informace v reálném čase - Údaje o vozidle, vzdálenost do cíle, okamžitý točivý moment a výkon, nastavení posilovače řízení, právě ujetá vzdálenost, záznam rychlosti a další - to vše máte v mobilu.

Smart Commanding Screen

Kromě LCD přístrojové desky jsou modely Limited vybavené i velkým barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 10,4".
Tady máte k dispozici mapu a všechny jízdní údaje pro dokonalý přehled o jízdě.

Smart Commanding Screen
UZÁVĚRKA PŘEDNÍHO I ZADNÍHO DIFERENCIÁLU

UZÁVĚRKA PŘEDNÍHO I ZADNÍHO DIFERENCIÁLU

Pomocí volitelných režimů 2WD/4WD a samostatných uzávěrek předního a zadního diferenciálu můžete jediným přepínačem maximalizovat dostupnou trakci všech čtyř kol.

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení

Nezávislé zavěšení s dvojitými A-rameny a předním i zadním stabilizátorem má zdvih 243 mm vpředu a 269 mm vzadu. Díky velké světlé výšce 320 mm si Fugleman Crew snadno poradí s těžkým terénem.

Variabilní posilovač řízení

Variabilní posilovač řízení

Variabilní posilovač usnadňuje řízení a zlepšuje kontrolu nad strojem v závislosti na rychlosti jízdy a podle toho, je-li zapnutá přední uzávěrka. Aplikace navíc umožňuje snadno nastavit účinnost všech tří režimů.

Sklopná korba

Sklopná korba

Nekompromisně vyvinutý pro profesionální práci, Fugleman Crew je zvyklý na těžkou dřinu. Práci vám usnadní velká sklopná korba se čtyřmi úchytnými body a nosností 450 kg.

Špičkový komfort

Špičkový komfort

Udělali jsme vše pro maximální pohodlí. Volant je nastavitelný, sedadlo řidiče lze posouvat dopředu a dozadu, střední opěradlo lze sklopit pro ještě více funkčních možností. Nezapomněli jsme ani na praktické držáky nápojů.

Nádrž na 45 L

Nádrž na 45 L

45 litrů je velká nádrž. Opravdu velká. S touhle zásobou dokážete pracovat déle a dojet dál bez neustálých starostí o tankování. Segway Fugleman Crew - stvořen pro skutečný svět.

Specifikace

MOTOR

Typ: čtyřtaktní dvouválec DOHC 
Objem: 1000 ccm
Výkon: 105 k
Točivý moment: 93.5 Nm
Palivový systém: elektronické vstřikování paliva (EFI)
Chlazení: kapalinou a olejem + olejem chlazené písty

Hnací systém

Pohon všech kol: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická P/R/N/L/H - CVTech - Made in Canada
Motorová brzda: ano
Přední diferenciál: s elektrickou uzávěrkou

PODVOZEK

Rám: vysoce pevný rám z chrom-molybdenové oceli
Počet míst k sezení: 6
Posilovač řízení: elektrický, s variabilním účinkem + možnost nastavení intenzity režimů v mobilní aplikaci
Zavěšení: nezávislé, dvojitá A-ramena
Pérování: hydraulické tlumiče, nastavitelné předpětí pružin
Zdvih: 280 mm vpředu / 270 mm vzadu
Brzdy: 4x hydraulické kotoučové
Kola: 14" hliníkové disky
Pneu: přední 27x9-14 / zadní 27x11-14

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3 975 mm
Celková šířka: 1 625 mm
Celková výška: 1 960 mm
Světlá výška: 320 mm
Rozvor: 2 985 mm
Užitečné zatížení: 680 kg
Korba: sklápěcí (1200 x 865 x 290 mm)
Nosnost korby: 450 kg
Pohotovostní hmotnost: 930 kg
Palivová nádrž: 45 l

Výbava v ceně

Elektrický naviják 4500 lbs, inteligentní elektrický posilovač řízení, TFT digitální přístrojová deska, 10,4" dotykovová obrazovka Smart Commanding Screen (SCS), tažné zařízení, nastavitelný volant, anatomicky tvarovaná sedadla s hlavovou opěrkou, tříbodové pásy, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, pevné boční dveře, pevná střecha, velká sklopná korba, 14" hliníkové disky, 27" pneumatiky, přední ochranné plexi.

Legislativa a osvědčení

Homologace: T1b, Off-road
Řidičské oprávnění: skupina B, B1 (osobní automobil)

 

Fotografie a vyobrazení stroje nemusí odpovídat uvedené specifikaci nebo stupni výbavy. Změna cen a specifikací vyhrazena.