Segway Villain získal prestižní ocenění "Nové UTV roku"

Sportovní SSV Segway Villain získal prestižní ocenění "Nové UTV roku" od amerického časopisu DirtWheels. Toto ocenění odráží špičkové parametry, výjimečný design a jedinečná inovativní řešení použitá v této supersportovní sportovní Side-by-Side, která upoutala pozornost nejen veřejnosti, ale i odborníků. Špičkové technologie v kombinaci s výkonným a spolehlivým motorem a pokročilým systémem odpružení je to, čím Villain vyniká i ve velmi silné konkurenci.

"Začátkem roku jsme strávili dva dny testováním Segwaye v Mohavské poušti. Upřímně řečeno, protože offroadová divize Segway vznikla relativně nedávno, nebyli jsme si zpočátku jistí, jaká bude skutečná kvalita a výkony Villaina. Ale ukázalo se, že v Segway Powersports odvedli opravdu dobrou práci a nejenže uvedli na trh jedinečný stroj co do konstrukce a špičkových parametrů, ale který navíc funguje stejně dobře jako konkurence. Za Segway Villain se budou otáčet hlavy, ale podle dosavadních dat to navíc vypadá i na dlouholeté bezproblémové užívání", konstatovali redaktoři časopisu DirtWheels.

Toto ocenění je o to významnější, že americký Časopis DirtWheels je jeden z nejprestižnějších offroadových časopisů na světě - již téměř čtyřicet let hraje klíčovou roli při utváření a ovlivňování americké a světové off-roadové scény. Jako přední magazín věnující se off-roadu je DirtWheels důvěryhodným zdrojem informací, recenzí a testů pro všechny off-roadové příznivce.

Gabriel Cruz, marketingový ředitel společnosti Segway Powersports, k tomu říká: "Tento úspěch je důkazem neustálé snahy společnosti Segway posouvat hranice a poskytovat svým zákazníkům převratná řešení. Získání tohoto ocenění nejen posiluje naše odhodlání k inovacím, ale posiluje také naši pozici lídra v odvětví Powersports."

Získání ocenění New UTV of the Year představuje pro společnost Segway významný milník v odvětví Powersports.

"Uznání od časopisu DirtWheels podtrhuje odhodlání značky Segway Powersports dodávat spolehlivé a inovativní produkty, díky čemuž je model Villain silou, se kterou se musí počítat", dodává Cruz.