Segway Fugleman UT10 Crew: Šestimístná revoluce

Shane Wilson, viceprezident pro strategie a vývoj nových produktů Segway Powesports, USA: "Fugleman UT10 Crew je v současnosti technologicky nejvyspělejší UTV, které nově definuje pojmy výkon, konektivita, zábava a všestrannost. Naše vývojové, výrobní a marketingové týmy odvedly skvělou práci. S výkonným motorem, inovativními funkcemi a terénními schopnostmi mění UT10 Crew pravidla hry pro práci i rekreační aktivity, přičemž nabízí zcela bezkonkurenční zážitky z jízdy."

Díky svým působivým parametrům a jedinečným schopnostem představuje Segway Fugleman UT10 Crew ve světě užitkových UTV zcela nový standard práce a zábavy. Toto nové šestimístné UTV v sobě spojuje výkon, robustnost, špičkové technologie, terénní schopnosti a vysoký komfort.

Nákladní Segway Fugleman UT10 Crew s velkou korbou a až šesti místy k sezení zvládne každou práci.

V terénu je Fugleman UT10 Crew překvapivě dobře ovladatelný díky posilovači řízení a skvěle naladěnému pérování.

Výkonný motor

Srdcem Fuglemana UT10 Crew je čtyřtaktní dvouválec DOHC 1000 ccm. S působivým výkonem 105 k a obrovským točivým momentem má dostatek síly pro každou práci a každý terén. Ať už se probíjíte bahnem nebo skalnatými oblastmi, nebo táhnete tunový náklad, Fugleman UT10 Crew vás vždy spolehlivě doveze do cíle.

Variabilní posilovač řízení

Posilovač řízení se třemi režimy a variabilním účinkem přizpůsobuje odezvu řízení tak, aby optimálně odpovídala vašemu stylu jízdy, terénu a podmínkám. V nejsilnějším režimu pomáhá řidiči silou až 81 Nm (!).

Smart Commanding Screen (SCS) - centrum konektivity s dotykovou obrazovkou

Inteligentní infotainment je soustředěn kolem velkého 10,4" dotykového displeje. Přináší špičkové technologie do offroadu, umožňuje sledovat jízdní data v reálném čase nebo prozkoumat okolí díky zobrazení místních tras na mapě a poskytuje propojení s vaším chytrým telefonem.

Rám z chrom-molybdenové oceli nabízí extrémní pevnost, vysokou torzní tuhost, vysokou stabilitu a precizní řízení.

Výborné jízdní vlastnosti

Systém odpružení je navržen tak, aby UT10 Crew suverénně zvládl každý terén. Se světlou výškou 33 cm, předním zdvihem 240 mm a nezávislým zadním odpružením IRS s 280 mm zdvihu zajišťuje klidnou, jistou a kontrolovanou jízdu i v nejtěžších podmínkách.
Stejně působivý je hnací systém s uzávěrkami předního a zadního diferenciálu. Vysoká všestrannost zajišťuje, že UT10 Crew se okamžitě přizpůsobí různým podmínkám, ať už právě potřebujete maximální trakci nebo efektivní ochranu vašeho trávníku.

Na sklápěcí korbu naložíte standardní europaletu.

Pro práci i zábavu

Fugleman UT10 Crew je výkonný pracovní stroj, a také příjemný společník. S navijákem 4500 lbs, tažnou silou 1135 kg a vysokou nosností korby zvládne i úkoly, které jiná UTV nezvládnou. Prostorná kabina pro až šest osob se může pochlubit prémiovými sedadly, kvalitním volantem, tříbodovými bezpečnostními pásy a šesti držáky nápojů, které posádce zajišťují pohodlí cestou. Pod sedadly jsou šikovně umístěny dvě obrovské úložné schránky, každá s kapacitou 19 l. Toto chytré řešení maximalizuje úložný prostor a zajišťuje posádce dostatek místa pro uložení svého vybavení. Praktičnost zkrátka stála v centru pozornosti vývojářů a výsledek je více než zdařilý.